İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Kiru’da birinci önceliğimiz her zaman ve sadece müşteri memnuniyetidir. Kişiye özel ve sipariş üzerine üretilen ürünler dışında kalan tüm siparişlerinizi 30 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Süreçlerle ilgili daha detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirisiniz.

1- İade ve Değişim Süreci Nasıl İşlemektedir?

Sipariş üzerine sizin için ürettiğimiz aksesuar ürünlerimiz ve yine sipariş üzerine üretilen “Pirinçten Hikayeler” konseptimizin içinde yer alan duvar süsleri, üründe bir sorun olmadığı sürece iade edilemez ya da değiştirilemez. Diğer siparişlerinizde iade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün bilgisini, sipariş numaranız ile birlikte info@kiru-co.com adresine mail attığınız takdirde iade/değişim sürecimiz başlamış olur. 

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo ile tarafımıza yolladığınız takdirde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak başka bir kargo şirketiyle yollamayı tercih ederseniz ödeme size ait olacaktır.

Gönderim için gerekli adres bilgileri

Alıcı Adı: Zahide Oylum Altuncuoğlu

Adres: Gayrettepe mah. Ömer Beşiktaş sok. No:15 Daire:1 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0533 453 14 85

İadeler için geri ödeme süreci siz ürünleri kargoya verdiğinizde başlayacaktır. Bankaya talimat verilmesinin ardından ödeme yapmış olduğunuz kartınıza 1-3 iş günü içerisinde iadeniz yapılacaktır. Hafta sonu ve resmi tatillerde bu süre bizden bağımsız olarak uzayabilir. Eğer ödemenizi havale ile yaptıysanız kargonuz bize ulaştığı gün, iadeniz banka hesabınıza gönderilir. Tüm bu süreçlerle ile ilgili bilgilendirme size mail yoluyla yapılacaktır.

2- Mevcut Siparişinizle İlgili Değişiklik Yapılabilir mi?

İlk başta da söylediğimiz gibi daima birinci önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir, dolayısıyla eğer vermiş olduğunuz siparişle ilgili emin olmadığınız, kafanıza takılan ya da değiştirmek istediğiniz  bir durum olursa bizimle her zaman e-posta yoluyla, Instagram DM üzerinden ya da telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Size ivedilikle cevap vererek elimizden ne gelirse yapacağımız konusunda bir şüpheniz olmasın. “İvedilik” kelimesini cümle içinde kullanmamızdan bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu görebilirsiniz :)

   0533 453 14 85